Uczniowie w Vlogatorium

W dniu 17 kwietnia 2024 roku nasze uczennice miały możliwość przeżyć prawdziwą przygodę i ciekawe doświadczenie w Vlogatorium.
Vlogatorium to przestrzeń dedykowana zarówno młodym twórcom, stawiającym pierwsze kroki w przestrzeni internetowej, uczniom, nauczycielom z ambicjami oraz seniorom chcącym dotrzeć do nowych technologii. Studio wyposażone jest w zaawansowane technologie, od fizycznej scenografii, przez studio wirtualne, po sprzęt do tworzenia profesjonalnych materiałów wideo i audio.
Vlogatorium – Mazowieckie Laboratorium Nowych Mediów to miejsce, które łączy wszystkie te możliwości! Nowoczesne studio, w którym można nie tylko tworzyć materiały audio i wideo, ale także uczyć się, jak to robić i rozwijać się w dziedzinie nowych mediów.
Dzięki uczestnictwu w realizowanym od października ubiegłego roku, przez grupę nauczycieli i uczniów naszej szkoły pod kierunkiem Pani Janiny Ziętek i Pani Emilii Szwarc, konsultantek z Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Radomiu projekcie STEAM W SZKOLNYCH LABORATORIACH PRZYSZŁOSCI.
Dziś Maje nagrywały wywiad z Teresą Grodzińską pod okiem profesjonalistów z radomskiego Vlogatorium. Dziękujemy.