Publiczna Szkoła Podstawowa im. Teresy Grodzińskiej w Bielisze

Bielicha ul. Przytycka 184 

26-600 Radom

tel. 48 3778025

Inspektor Ochrony Danych:

Bartłomiej Kida

https://epuap.gov.pl/wps/portal

 

spbielicha@spbielicha.pl
Jesteś tutaj: Start / Wolontariat

Wolontariat

Artykuły

2024-04-10

Zbiórka "grosików"

Samorząd Uczniowski zakończył dwumiesięczną akcję zbiórki „grosików”. Zebrane pieniądze zostały przekazane Towarzystwu Nasz Dom. Mamy nadzieję, że fundusze te pomogą wielu dzieciom. Wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji - za każdy grosz – dziękujemy!
 
Czytaj więcej o: Zbiórka "grosików"
2024-04-10

Pola Nadziei

W Niedzielę Palmową przed naszym kościołem parafialnym odbyła się coroczna kwesta charytatywna. Przeprowadzili ją uczniowie oraz ich opiekunowie ze Szkolnego Koła Caritas. Był to finał akcji „Pola Nadziei”, którą zapoczątkowano w październiku, sadząc cebulki żonkili na placu przy szkole.

Czytaj więcej o: Pola Nadziei
2024-03-20

Wsparcie dla dzieci z oddziału onkologicznego

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!
Serdecznie dziękujemy za to, że tak licznie włączyliście się w akcję wsparcia drobnymi upominkami dzieci z oddziału onkologicznego. Jesteśmy Wam ogromnie wdzięczni. Jako społeczność uczniowska cieszymy się, że mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę w tej akcji.
Samorząd Uczniowski
Czytaj więcej o: Wsparcie dla dzieci z oddziału onkologicznego
2023-11-10

Żonkilowe „Pola Nadziei”

Wolontariusze z klasy 8a wzięli dziś udział w akcji charytatywnej, organizowanej corocznie przez Caritas Diecezji Radomskiej, której głównym celem jest promocja wspierania osób chorych na nowotwory, ale także rozwijanie i propagowanie idei wolontariatu.

Czytaj więcej o: Żonkilowe „Pola Nadziei”
2023-10-08

Szkolna akcja "Kolega koledze"

Zakończyliśmy naszą szkolną akcję "Kolega koledze", podczas której zbieraliśmy przybory szkolne dla dzieci z Syrii i Libanu, gdzie panuje skrajna bieda. Podziękowania kierujemy do wszystkich którzy zadbali o przyniesienie choćby jednego artykułu szkolnego.
Czytaj więcej o: Szkolna akcja "Kolega koledze"
2023-03-22

TAK. POMAGAM!

TAK. POMAGAM!
W dniach 17 i 18 marca 2023r. Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas, wzięli udział w przedświątecznej zbiórce żywności.
Czytaj więcej o: TAK. POMAGAM!
2023-03-22

Wielkanocny kiermasz charytatywny

W dniach 16-17 marca 2023r. w naszej szkole odbywa się wielkanocny kiermasz charytatywny prowadzony przez Stowarzyszenie Charytatywne im. Bożeny Stawińskiej ”Filcaki wspierają dzieciaki”, na rzecz Nadii Kszczotek. Serdecznie prosimy o wsparcie, aby dziewczynka mogła przejść kolejną operację wydłużenia nóżki.

Czytaj więcej o: Wielkanocny kiermasz charytatywny
2023-03-05

Paczka dla Ukrainy

Szkolne Koło Caritas serdecznie dziękuje wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy bardzo aktywnie zaangażowali się w organizację akcji "Paczka dla Ukrainy". Udało nam się przygotować aż 10 paczek. Brawo! 
Odebrała je od nas osobiście p. Iwona Stępniewska, Koordynator Szkolnych Kół Caritas. Wszystkie zebrane paczki zostaną w połowie marca wysłane na Ukrainę, na tereny najbardziej dotknięte działaniami wojennymi. Pięknie dziękujemy.
Czytaj więcej o: Paczka dla Ukrainy
2022-04-19

Podziękowania...

Szkolne Koło Caritas
składa serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które wzięły udział w kweście na rzecz uchodźców z Ukrainy.
Nasi wolontariusze zbierali pieniądze na terenie PSP w Bielisze. Pozyskane fundusze, w kwocie 838,59 zł, zostały przekazane Caritas Diecezji Radomskiej. Zostaną za nie zakupione leki, odzież, żywność oraz inne najpotrzebniejsze produkty dla osób, które w naszej diecezji szukają schronienia przed wojną.
Czytaj więcej o: Podziękowania...
2021-12-28

Pomoc osobom bezdomnym

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom za wsparcie naszej akcji, której celem była pomoc osobom bezdomnym ????. Zebrane środki czystości zostały przekazane do dyspozycji Caritas Diecezji Radomskiej.
Szkolne Koło Caritas
Czytaj więcej o: Pomoc osobom bezdomnym

Galeria zdjęć