Góra Grosza

Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie! Hasło to po raz kolejny przyświeca akcji, podczas której zbierane są drobne monety. Cel jest szczytny, pieniążki trafią do dzieci potrzebujących pomocy.
Akcja posiada również ważną wartość edukacyjną. Dzięki niej młodzi ludzie mają szansę zrozumieć, że nawet niewielka pomoc wielu ludzi ma niezwykłą moc.

Akcja Góra Grosza organizowana jest w szkole przez Samorząd Uczniowski i Mały Samorząd Uczniowski. Grosiki zbieramy w swoich klasach do 23 lutego 2024. Gorąco zachęcamy wszystkich do przyłączenia się do zbiórki!!! Pamiętajcie, że liczy się każdy grosz, a wielkie rzeczy zaczynają się od małych kroków. Dla klasy, która najbardziej zaangażuje się w zbiórkę, przewidziana jest nagroda niespodzianka od Samorządu Uczniowskiego.