Premiera kartki świątecznej

Uczniowie klasy 5c byli 6 grudnia w Gminnej Bibliotece Publicznej w Zakrzewie. To właśnie tam odbyła się premiera kartki świątecznej, która powstała według rysunku Marysi Kozdry, mieszkanki Gminy Zakrzew. Wszyscy zebrani zaangażowali się w tworzenie wielkiego łańcucha, który ozdobi choinkę na scenie II Powiatowego Jarmarku Bożonarodzeniowego.

Odbędzie się on 10 grudnia w Gminnie Wolanów, przy szkole w Sławnie. Do sklejania łańcucha włączył się również pan Waldemar Trelka - starosta radomski, Wójt Gminy Zakrzew- pan Leszek Margas (to właśnie w naszej gminie w ubiegłym roku odbył się I Jarmark Powiatowy), Wójt Gminy Wolanów- pani Ewa Markowska - Bzducha ,czyli współorganizator Jarmarku 2023 oraz gospodyni spotkania- pani Zofia Maj- dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Zakrzewie.