MIĘDZYSZKOLNY KONKURS LITERACKO-PLASTYCZNY "ORZEŁ BIAŁY W KOMIKSIE"

Miło nam poinformować, iż uczennice Julia Markowska z kl. VIIB i Kornelia Wargacka z kl. VB zostały laureatkami MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU LITERACKO-PLASTYCZNEGO "ORZEŁ BIAŁY W KOMIKSIE" organizowanego przez Publiczną Szkołę Podstawową im. Orła Białego w Dąbrówce Podłężnej.

Zadaniem uczestników było stworzenie komiksu na podstawie legendy o początkach państwa polskiego „O Lechu, Czechu i Rusie”, w której pojawia się symbol narodowy Orzeł Biały. Kornelia zajęła III miejsce w kategorii kl. IV-VI, a Julia II miejsce w kategorii kl. VII-VIII. Dziewczyny otrzymały dyplomy oraz nagrody. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! Dziękujemy Publicznej Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Dąbrówce Podłężnej za zaproszenie.