Wybory do Małego Samorządu Uczniowskiego

23 października 2023r. w naszej szkole odbyły się wybory do Małego Samorządu Uczniowskiego. Było to dla społeczności uczniowskiej bardzo ważne wydarzenie, w którym uczniowie kl. I – III świadomie dokonali wyboru swoich kandydatów.

Wybory Małego Samorządu Uczniowskiego poprzedziła kampania. Kandydaci przygotowali plakaty wyborcze w których umieścili swoje pomysły, propozycje, a także konkretne działania dotyczące samorządności i praworządności wśród uczniowskiej społeczności. O prawidłowy przebieg wyborów zadbali opiekunowie Małego Samorządu Uczniowskiego p. Ewelina Michalak i p.Magdalena Armentowicz. Głosowanie było tajne, każdy uczeń mógł oddać jeden głos na specjalnie wydrukowanych kartach do głosowania zawierających imiona i nazwiska wszystkich kandydatów.
Nowy skład Małego Samorządu Uczniowskiego przedstawia się następująco:
Przewodnicząca – Hanna Michalska kl. 3a
Zastępca – Jakub Ługowski kl.3b
Zastępca - Pola Maruszak kl. 3b
Nowo wybranym władzom MSU gratulujemy oraz życzymy owocnej pracy na rzecz szkoły oraz społeczności.
Opiekunowie MSU