Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

12 października 2023r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w której uczestniczyli zaproszeni goście oraz cała społeczność szkolna. Tego dnia uczniowie kl. VIIa i VIIc wcielili się w pracowników biura podróży i przygotowali dla swych pedagogów ofertę wyjazdu all inclusive. Nauczyciele docenili starania uczniów i ich poczucie humoru.

Z uśmiechem na ustach oddawali się zaproponowanej przez mistrza jogi relaksacji. Dobry humor towarzyszył im także podczas występu uczennic kl. Vc, które zaprezentowały zabawne scenki z pokoju nauczycielskiego. Czyżby nasi nauczyciele rozpoznali w nich siebie? W kierunku pedagogów popłynęły także muzyczne życzenia od wychowanków, czyli piękne piosenki będące podziękowaniem za codzienny trud i troskę. Cieszymy się, iż w tym wyjątkowym dniu nasi nauczyciele mieli możliwość przeżywania wyłącznie miłych chwil.