Zapraszamy do głosowania na najciekawsze „Stoisko z lekturą”

W ramach podsumowania realizowanej w szkole innowacji pedagogicznej „Sposób na lekturę” uczniowie klas siódmych i ósmych podjęli szereg działań. Jednym z nich było przygotowanie
„Stoiska z lekturą”.  Uczniowie poszczególnych klas wybrali, spośród tych obowiązkowych, lekturę, która spodobała im się najbardziej. Następnie podzielili się na grupy zadaniowe i czasem wspólnie (jeszcze przed zawieszeniem zajęć), czasem indywidualnie, pracowali nad przygotowaniem rekwizytów, plakatów , makiet dotyczących wybranej książki. Efekty pracy siódmo- i ósmoklasistów możemy podziwiać na zdjęciach.

Zapraszamy do głosowania! Prosimy o polubienia pod zdjęciem prezentującym stoisko  przygotowane przez uczniów poszczególnych klas:

klasa 7a- stoisko „Mały Książę”

klasa 7b- stoisko „Zemsta”

kl. 8a-stoisko „Kamienie na szaniec”

klasa 8b- stoisko „Pan Tadeusz”.

Kto otrzyma najwięcej polubień, wygra nasz konkurs. Zachęcamy do głosowania, które zakończy się dn.26 kwietnia o godz.20.00.