Wsparcie finansowe Nadii Kszczotek

Ostatnie dwa miesiące tego roku to wyjątkowo pracowity czas Samorządu Uczniowskiego oraz Szkolnego Wolontariatu. To szereg akcji charytatywnych, których głównym celem było wsparcie finansowe Nadii Kszczotek.

Dziewczynka cierpi na obustronny, niesymetryczny, wrodzony niedorozwój kości udowych i jedyną szansą dla dziecka jest bardzo skomplikowana operacja wydłużenia prawej nóżki w Paley Institute w USA.
Nasza akcja zakończyła sie ogromnym sukcesem, który zawdzięczamy przede wszystkim Wam, Drodzy Rodzice. Bez Państwa ogromnego zaangażowania, wielkiego serca i ogromnej chęci pomocy sami nie zrobilibyśmy nic. Swoją postawą dajecie Państwo wspaniały przykład dzieciom. Dziękujemy za każdą złotówkę przeznaczoną dla Nadii. Dziękujemy również przyjaciołom naszej szkoły, sponsorom, którzy nie zostali obojętni i wsparli nas w naszych działaniach. Życzymy Państwu, aby dobro którym obdarowaliście Nadię, wróciło do Was.