"Przygody kota. Mądrość pokoleń"

W środę 27.02.2019 r. dzieci z grup,,Motylki" i "Tygryski" i uczniowie klas I i II wyjechali do Sali Koncertowej Urzędu Miejskiego, gdzie obejrzeli przedstawienie "Przygody kota. Mądrość pokoleń" w wykonaniu Wrocławskiego Teatru Edukacji In - Art. Dzieci z zapartym tchem oglądały występy aktorów, którzy wcielali się w różne postaci. Uwagę przykuwała dekoracja i kostiumy bohaterów. Na twarzach dzieci gościł uśmiech i radość.

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, niebo i na zewnątrz

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, drzewo, buty, dziecko i na zewnątrzBrak dostępnego opisu zdjęcia.

Obraz może zawierać: 13 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie siedząObraz może zawierać: 7 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie siedzą, tłum i w budynkuObraz może zawierać: 15 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie siedząObraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, noc i w budynku