Międzyklasowy Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców

W dniu 01.02.2024r. w PSP w Bielisze odbył się Międzyklasowy Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców klas IV-VI i VII-VIII. W turnieju wzięło udział wielu zawodników (dziewcząt i chłopców).

Rozgrywki toczyły się systemem "każdy z każdym". Uczniowie biorący udział w turnieju rozegrali bardzo dużo spotkań. Zawody cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem i wielkim zaangażowaniem zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców. Promowanie zdrowego stylu życia poprzez sport jest najlepszą alternatywą dla młodego pokolenia. Zdobywcy pierwszego i drugiego miejsca będą reprezentowali szkołę na zawodach gminnych. GRATULACJE.

Oto klasyfikacja końcowa : Dziewczęta kl. IV-VI 1 miejsce - Otylia Bednarska 2 miejsce -Aleksandra Kutkowska 3 miejsce - Alicja Sobol Dziewczęta kl. VII-VIII 1 miejsce -Oliwia Krzanak 2 miejsce-Maja Górska 3 miejsce - Alicja Bujała Chłopcy kl. IV-VI 1 miejsce - Szymon Sałek 2 miejsce - Oliwier Głogowski 3 miejsce - Marcel Pasik Chłopcy kl. VII-VIII 1 miejsce - Michał Olszewski 2 miejsce - Adam Olszewski 3 miejsce - Kacper Tarnowski